Kärjemesi 200g

4,00 

Koos kärjemeega saad kaasa ka ühe toreda soovituse, mõttetera või tarkusetera, mille keegi tark on öelnud

Kategooria:

Kirjeldus

Kärjemesi 200g

Kärjemesi on tervislik.  Meie kliimas on ta asendamatu külmetushaiguste ennetajana kevadsuvisel ja sügistalvisel ajal. Meekärjed, milles mesilased hoiavad mett ja suira ning, mis sisaldavad ka mingil määral taruvaiku, on tõhus vahend terve rea hingamiselundite haiguste raviks. Kokkupuutes suu, neelu, kurgu, söögitoru ja mao limaskestadega, toimib mesi desinfitseerivalt.

Läbi mälutud vaha võib julgesti alla neelata – see on pigem kasulik. Vaha puhastab seedetrakti jääkainetest. Kärjemett võib tarbida kaks-kolm korda päevas, mäluda 10–15 minutit, et see jõuaks mõjuma hakata.

Kärjemesi sisaldab ka kärjekaanetist, millega siis kärjekannud on suletud. Kaanetis  on valmistatud vahast, taruvaigust, õietolmust ja bioaktiivsetest ainetest. Selle sees on mitmeid looduslikke antibiootikume Kärjekaanetis aitab haigusi ennetada ja neist taastuda. Bioaktiivsete ainete poolest rikas kärjekaanetis on kevadsuvisel ja sügistalvisel viiruste ajal organismi tõhus abiline.

Toitumisalane teave 100g kohta: Energiasisaldus KJ/Kcal 1300/300; rasvad 0g; millest küllastunud rasvhapped (0 g), süsivesikud 80g, millest suhkrud 80g, valgud 0,3g, sool 0,01g